Jako další varianta ubytování v kempu se vám, mílí hosté, nabízí apartmán. Nejčastěji si ho ke svým prázdninovým pobytům pronajímají rodiny s dětmi. Často přijíždějí také party lezců a boulderistů. Apartmán se nachází kousek nad recepcí a přiléhá k provozní budově kempu. Parkovat lze přímo u apartmánu.

 

Apartmán má samostatný vchod, kterým se vstupuje rovnou do chodby a z ní dále do obývacího pokoje nebo do ložnice. Součástí apartmánu je menší kuchyňka a samozřejmostí je koupelna s toaletou. Zařízení apartmánu působí jednoduchým dojmem. Najdete zde však vše potřebné. Svou goráčovku nebo péřovku odložíte na věšák a boty narovnáte do botníku v chodbě. Oblečení z kufrů vybalíte rovnou do skříně v ložnici. Ta se jistě stane útočištěm pro maminku a tatínka, neboť jí dominuje manželská postel. Děti mohou spát na rozkládací sedací soupravě v obývacím pokoji. Pohodlně se v apartmánu tedy vyspí čtyři osoby, pro které bude připraveno ložní prádlo a ručníky. Když vás přepadne hlad, skočte si na jídlo za roh do místní hospody. Bude-li tam už plno, zajděte jen do kuchyně. Kde si na varné desce z ingrediencí vyndaných z ledničky uvaříte za použití nejrůznějších kuchyňských potřeb a nádobí váš vlastní pokrm. Dobrou chuť! Bábovku k snídani si však s sebou prosím přibalte z domova, v kuchyňce totiž není trouba. Ale nebojte, vodu na ranní kafe si v rychlovarné konvici uvaříte. A ještě jedno upozornění, do kuchyňky se vešel pouze malý stolek se dvěma židlemi. Po náročném dni stráveném v Ostrovských skalách se jistě rádi naložíte do vany stojící v koupelně. Tam ostatně poběžíte i se svými dalšími potřebami, neboť se v koupelně nachází také toaleta. Umyvadlo nechybí.

 

Nezdráhejte se pronajmout si apartmán ani v chladnějších dnech, díky topení vám uvnitř zima nebude. Naopak během slunných letních dnů jistě oceníte venkovní posezení pod stromem před apartmánem.

 

Doufáme, že vaše děti si u nás užijí nejen dostupnou free Wi-Fi, ale také blízký táborový oheň.

A nezapomeňte, hospoda je blíž, než se zdá.

Ceník najdete zde.

Rezervujte si Váš termín.