KURZ LEZENÍ NA PÍSKOVCOVÝCH SKALÁCH

Lezení na pískovcových skalách v Ostrově u Tisé

Lákají Vás skalní města? Máte rádi pohyb v přírodě? Chcete si zpříjemnit pobyt něčím neobvyklým? Pojďte do toho s námi!
Jedete na dovolenou a chcete zažít něco nového? Vhodné i pro rodiny s dětmi!

Vstupte s námi do nitra pískovcových měst a poznejte tuto velmi specifickou oblast lezení. Rádi Vám přiblížíme historii a kulturu pískovcového lezení. V neposlední řadě si vylezete svojí první cestu na pískovcové skále pod dohledem kvalifikovaných instruktorů. Vyzkoušíte jak svojí fyzickou zdatnost, tak i psychickou, která neodmyslitelně patří k lezení. Nudit se s námi rozhodně nebudete!

Jednodenní kurz

Seznámíme Vás s historií, terminologií a nutnou teorií pro zdolání pískovcové věže. Vysvětlíme a vyzkoušíme si metodické prvky jako: jištění, komunikace mezi jističem a lezcem, vyzkoušení různého vybavení, bezpečnost pohybu na skalách. Intenzivně se budeme věnovat procvičování zakládání jištění na různých skalních útvarech s různými typy smyček. Projdeme si metodiku a techniku jak lézt komíny, spáry i rajbasy.

Víkend na skalách

Společně strávíme zábavný víkend na pískovcových skalách. Hned po příjezdu v pátek si probereme program na následující den. V sobotu ráno se protáhneme a nasnídáme v kempu. Poté společně vyrazíme do skal. Celý den strávíme lezením a metodikou (jako v jednodenním kurzu) ve skalním městě. Večer nás čeká zábava u ohně s občerstvením, popř. kytarou. V neděli dopoledne projdeme pokročilé techniky zakládání jištění (smyčkování) a následně budete mít možnost si vytáhnout svojí první cestu s dojištěním od instruktora. Celý víkend završíme slaněním a společným obědem.

CENÍK

 

1 osoba

2 až 3 osoby

4 a více osob

Jednodenní kurz/os

1690 Kč

1290 Kč

1090 Kč

Víkend na skalách/os

3690 Kč

3190 Kč

2290 Kč

Cena zahrnuje: Kvalifikovaného instruktora lezení, odborný dohled, bezpečnost, zajištění celého programu, materiální zabezpečení, certifikát, půjčení vybavení a samozřejmě nezapomenutelné zážitky!

Cena nezahrnuje: ubytování, dopravu, připojištění na rizikové sporty.

Zde můžete využít aktuálně vypsané termíny pro veřejnost: Kurzy 2019

Nahlásit vlastní termín a přihlásit se na kurz můžete ZDE: Přihláška 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

Daily Adventures s.r.o.

Tel.: +420 737 011 471

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

WWW.DAILY-ADVENTURES.CZ

skály
lezení na písku
lezení v Ostrově